Javascript Menu by Deluxe-Menu.com
  
BİZDEN HABERLER
 
BELEDİYE BAŞKANI BASA'DAN YENİ YIL MESAJI
BELEDİYE BAŞKANI BASA'DAN YENİ YIL MESAJI

Pazar Belediye Başkanımız Ahmet Basa, Türkiye için 2018 yılının barışla, huzurla, toplumsal ve ekonomik gelişimle anılacağı güzel bir yıl olması temennisinde bulundu.

Basa, yeni yıl dolayısıyla yayımladığı mesajında, geride bıraktıkları yıl içerisinde, hizmetin en iyisini sunmak için yoğun bir çaba gösterdiklerini ifade ederek, şunları kaydetti:
“Belediyemiz yoğun bir çalışma sezonunun ardından, 2017 yılında olduğu gibi yine yeni yılda yoğun bir çalışma programı uygulayacak ve halkımıza layık olduğu hizmetleri sunmaya devam edecektir. Her yeni yıl; yeni atılımlar, yeni umutlar, kısaca yenilikler yılıdır. Yeni yılda ilçemizi her yönden daha da ileriye götürmenin heyecanı ve gayreti içinde olacağız. İlçemizin gelişmesi, modern ve yaşanılabilir bir kent olması yolunda değerli halkımız ile el ele, güzel ilçemizin geleceği için çalışacağız. Yeni bir yılı karşılıyor olmamız vesilesiyle yüce milletimizin; birlik, beraberlik, huzur ve refah içerisinde daha nice yıllara erişmesini temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılın, ilçemize, milletimize, ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, barış, huzur getirmesini Yüce Allah’tan temenni ediyorum. Ayrıca Pazar halkımızın yeni yılını kutluyorum.”

Yeni yılda terörün son bulmasını temennisinde de bulunan Basa, “Türk Silahlı Kuvvetlerimizden ve Emniyet mensuplarımızdan ülkemizin bekası ve milletimizin birlik ve beraberliği uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle, kahraman gazilerimizi saygı ve şükranla anıyorum.” dedi.


Geri Dön
 
Sayfanın başına git