Javascript Menu by Deluxe-Menu.com
  
BİZDEN HABERLER
 
BELEDİYE BAŞKANI BASA’DAN KARNE MESAJI
BELEDİYE BAŞKANI BASA’DAN KARNE MESAJI

Pazar Belediye Başkanımız Ahmet Basa 2017-2018 eğitim-öğretim yılının birinci yarıyıl tatiline girmesi dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Basa, “Anaokulu, ilk-orta ve lise okullarında birinci dönem yarıyıl tatiline girilirken öğrencinin karnesinin nasıl olursa olsun, onu sevdiğimizi, değer verdiğimizi gerçekçi bir şekilde göstermeliyiz.” dedi.

Basa, mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Öğrencilerin karnelerini iyi-kötü ceza anlayışı ile değerlendirilmemelidir. Öğrencilerimizin başarıları karne notlarından ibaret değildir. Onları davranış ve tutumlarıyla değerlendirmeliyiz. Gerçek başarı ikisini birleştiren başarıdır. Öğrencilerimizin eksikliklerini başarısızlık olarak düşünmeden ve onları üzmeden bu tatilin ikinci döneme hazırlık olacağı inancındayım. Öğrencilerimiz eğlenmesi, dinlenmesi ve yeni döneme enerjik başlaması için tatil iyi değerlendirilmelidir. Bu duygu ve düşüncelerle emeklerinden dolayı tüm öğrencilerimizi hayata hazırlayan öğretmenlerimizi ve tüm velilerimizi kutlar, sağlıklı ve güzel bir tatil geçirmelerini dilerim.”


Geri Dön
 
Sayfanın başına git