Javascript Menu by Deluxe-Menu.com
  
BİZDEN HABERLER
 
PAZAR GENÇLİK KOORDİNATÖRLÜĞÜNDEN ZİYARET
PAZAR GENÇLİK KOORDİNATÖRLÜĞÜNDEN ZİYARET

Pazar İlçe Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü, ilçe Belediye Başkanımız Ahmet Basa’ya ziyarette bulundu.

Diyanet İşleri Başkanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı arasında imzalanan protokol ile Diyanet İşleri Başkanlığının Gençlik Çalışmaları Yönergesi kapsamında oluşturulan Pazar Gençlik Koordinatörlüğü, koordinatör Merkez Hatuniye Camisi Uzman İmam Hatibi Halil Çelik ve beraberindeki heyet, kuruluş amaçlarını ve hedeflerini ortaya koymak için başkan Basa’yı makamında ziyaret etti.

Gençlik Koordinatörü Çelik, burada yaptığı konuşmada, islam medeniyetinin cami merkezli bir medeniyet olduğunu vurgulayarak, “Camilerimizin tarihteki misyonuna dönmesi için toplumun el ele vermesi gerektiğini ve kurmuş olduğumuz gençlik koordinatörlüğü ile camilerimizin unutulan vazifelerini harekete geçirip çocuklarımıza, gençlerimize camiden sahip çıkmak istiyoruz.” dedi.

Çelik, çalışmaları hakkında kamu ve sivil toplum kuruluşlarına bilgilendirme amacıyla ziyaretlerini sürdüreceklerini sözlerine ekledi.

Başkan Basa’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Atılan bu adımı çok isabetli buluyor ve bu konuda belediye olarak üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmekten memnun olacağımızın bilinmesini istiyorum. “dedi.


Geri Dön
 
Sayfanın başına git