Javascript Menu by Deluxe-Menu.com
  
BİZDEN HABERLER
 
EMNİYET MÜDÜRÜ YILDIZ’DAN BAŞKAN BASA’YA VEDA ZİYARETİ
EMNİYET MÜDÜRÜ YILDIZ’DAN BAŞKAN BASA’YA VEDA ZİYARETİ

Pazar Emniyet Müdürü Ömer Yıldız, emekliye ayrılması nedeniyle Pazar Belediye Başkanı Dr. Ahmet Basa’ya makamında veda ziyaretinde bulundu.

Bir süre önce Pazar İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine getirilen Yıldız, kendi isteğiyle emekli oldu.

2010 yılından beri Rize Emniyet Müdürlüğünde hizmet veren ve aslen Trabzon’un Yomra ilçesinden olan 3’üncü sınıf emniyet müdürü Yıldız bir dönem Çayeli ve Ardeşen ilçe emniyet müdürlüğü görevlerinde de bulunmuş ve son olarak da Pazar’da görev yapıyordu.

Memuriyet görevine 1985 yılında Adana’da başlayıp, Erzincan, Samsun Polis Okulu, Rize Merkez, Çayeli, Ardeşen ve son olarak da Pazar’da görev yaptı.

1960 doğumlu Trabzon’un Yomra ilçesinden olan Yıldız, yaptığı konuşmada, “34 yıl memleketime hizmet ettim. Ve emekli oldum. Bundan sonraki hayatım Trabzon’un Yomra ilçesinde geçireceğim. Pazar ilçesinde görev yaparken bana destek olan öncelikle Pazar Belediye Başkanımız Ahmet Basa ’ya ve Pazar halkına teşekkür ediyorum. Haklarını helal etmelerini diliyorum.” dedi.

Başkan Basa’da, yaptığı açıklamada, “Kısa sürede olsa birlikte ilçemiz için çalışma fırsatı bulduğumuz müdürümüze ilçemiz için yaptıkları hizmetler için teşekkür ediyoruz. Emekli olan Emniyet Müdürümüz Ömer Yıldız’a yeni yaşamında da başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.


Geri Dön
 
Sayfanın başına git