Javascript Menu by Deluxe-Menu.com
  
BİZDEN HABERLER
 
YENİ VALİSİ ÇEBER BELEDİYEYİ ZİYARET ETTİ
YENİ VALİSİ ÇEBER BELEDİYEYİ ZİYARET ETTİ

Rize'nin yeni Valisi Kemal Çeber, Pazar ilçesini ziyaret ederek çeşitli temas ve incelemelerde bulundu. Program dahilinde Pazar Belediyemizi de ziyaret etti.

Rize Valisi Kemal Çeber, beraberinde Vali Yardımcısı Abdullah Şen, İl Jandarma Komutanı Albay Hakan Dedebağı, İl Emniyet Müdürü Altuğ Verdi ve İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Salih Kurtuluş ile birlikte çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulunmak amacıyla Pazar İlçesini ziyaret etti.

İlk ziyaretini Pazar Kaymakamlığına yapan Vali Çeber, burada Pazar Kaymakam Ayhan Terzi’den bilgi aldı.

Kaymakamlık Makamındaki brifing esnasında Rize-Artvin Havalimanı projesi hakkında da bilgiler alan Vali Çeber, “Rize-Artvin Havalimanı, Rize’nin çehresini her anlamda değiştirecek temel bir proje ve planlanan takvim doğrultusunda ilerliyor. Şuan itibariyle projenin %15’lik kısmı tamamlanmış durumda. 29 Ekim 2020 de açılışını yapmayı hedefliyoruz. Çünkü Sayın Cumhurbaşkanımız böyle bir hedef koydu” dedi.

Vali Çeber, kaymakamlıktaki programının ardından Pazar Belediye Başkanlığına geçerek, Başkan Ahmet Basa’yı Makamında ziyaret ederek bir müddet sohbet etti.

 


Geri Dön
 
Sayfanın başına git