Javascript Menu by Deluxe-Menu.com
  
BİZDEN HABERLER
 
KAYMAKAMI ÇELİK’TEN BAŞKAN BASA ’YA VEDA ZİYARETİ
KAYMAKAMI ÇELİK’TEN BAŞKAN BASA ’YA VEDA ZİYARETİ

Aydın ili Yenipazar ilçesine atanan Pazar Kaymakamı Cevat Çelik, ilçe Belediye Başkanı Dr. Ahmet Basa ‘ya veda ziyaretinde bulundu.

Kaymakam Çelik yaptığı konuşmada, Pazar’ın her türlü hizmetin en güzelini hak ettiğini belirterek,” Görev süremiz boyunca tüm kurumlarımızla uyum içerisinde çalışarak Pazar’a güzel hizmetler yaptığımıza inanıyorum. Bir yandan Pazar’da görev yapmanın mutluluğunu yaşarken, diğer yandan da yeni görev yerim olan Aydın Yenipazar’a tayin olmanın heyecanını yaşıyorum. Burada 10 ay gibi kısa bir süre kaldım. Yeni dostluklar edindim. Ama çocuğumun sağlık nedeniyle böyle bir tercih yapmak zorunda kaldım.” dedi.

Başkan Basa’da, Kaymakam Çelik’e Pazar’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, veda da olsa ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Çelik’e yeni görev yerinde de başarılar dileyen başkan Basa, “Aslen Akçaabatlı olan hemşerimiz Cevat Çelik’in önemli işlere imza atmasını önemli görevlere gelmesini temenni ediyorum. Yeni görev yerinin hayırlı olmasını diliyorum. Diye konuştu.


Geri Dön
 
Sayfanın başına git