Javascript Menu by Deluxe-Menu.com
  
BİZDEN HABERLER
 
PAZAR TÜGVA’DAN BAŞKAN BASA ’YA ZİYARET
PAZAR TÜGVA’DAN BAŞKAN BASA ’YA ZİYARET

Pazar Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) ilçe başkanı Hasan Ayrılmış beraberinde yönetim kurulu üyesi Hızır Çatan, Pazar Belediye Başkanı Dr. Ahmet Basa’yı makamında ziyaret etti.

Pazar’da bir ay önce kurulan TÜGVA’nın başkanı camii imam hatiplerinden Hasan Ayrılmış, ziyaret sırasında yaptığı açıklamalarda,  “Türkiye Gençlik Vakfı olarak Pazar’da yeni bir oluşum halindeyiz. Gençlerimiz ile ilgili çalışmalar yapmaktayız. Gençliği ihya etmek, aslına uygun geleneklerine bağlı, tarihini bilen ve İslam’ın vermiş olduğu misyonu üstlenen bir gençlik, bir nesil yetiştirtmek amacındayız. Pazar’da teşkilat olarak kurulduğumuz bir ay oldu. Yönetimi oluşturduk. Şimdi ise ziyaretlere başladık. Bu kapsamda Pazar Kaymakamımız ve belediye başkanımız olmak üzere kamu kurum ve kuruluşları, STK’ ları ziyaret ediyoruz.” dedi.

Ayrılmış, öncelikle bir mekan olarak isteklerini başkan Basa’ya ilettiklerini belirterek, “Pazar’da gençliği bir arada hayırlı işlerde bulunduracak ekip oluşturacağız. Gençliği daha iyi konumlara nasıl getiririz çalışmalarına ön ayak olacağız. İslam ve inanç anlamında neler yapabiliriz bunları projelendiriyoruz. Belediye Başkanımız Ahmet Basa’nın ilgi ve alakasından dolayı kendisine teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

Başkan Basa’da, “İlçemizde yeni kurulan TÜGVA teşkilatına başarılar diliyorum. Belediye olarak bizde elimizden gelen katkıları kendilerine sağlayacağız.” şeklinde konuştu.


Geri Dön
 
Sayfanın başına git