Javascript Menu by Deluxe-Menu.com
  
BİZDEN HABERLER
 
ENGELLİLER DERNEĞİNE BAŞKAN BASA’DAN DESTEK
ENGELLİLER DERNEĞİNE BAŞKAN BASA’DAN DESTEK

Pazar Belediye Başkanımız Ahmet Basa’dan, şoförler odasının girişimleriyle ilçemizde kurulan engelliler derneğine destek.

Derneğin kurucu başkanı Pazar Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Osman Yüksel, kurulan dernekleri ile ilgili yaptığı açıklama, “Kurulmasında başta Pazar Belediye Başkanımız Ahmet Basa olmak üzere Kaçkar Devlet Hastanesi Nöroloji Uzman Doktoru Tuğba Uyar’ın önemli destekleri oldu. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Halkımızdan şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da yanımızda olmalarını bekliyoruz.” dedi.
 
Başkan Basa'da, Pazar Belediyesi olarak Engelliler Derneği'ne daima destek vermeye hazır olduklarını belirterek, “Dernek ile hep diyalog içerisinde olacağız. Engellilerimizin önündeki engelleri aşabilme anlamında hayata geçirecekleri projelerle ve bizim projelerimizle onların yanında olmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Yüksel, geçen ay adımını atmış oldukları Pazar Engelliler Derneği’nin bugün istişaresini yaparak kurucu üyelerini belirlediklerini söyledi.

Kurucu başkan Osman Yüksel’in yönetimi şu şekilde oluştu: Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa, Kaçkar Devlet Hastanesi Nöroloji Uzman Doktoru Tuğba Uyar, Umur Kıymaz, Ramazan Dursun, Mehmet Demir ve Serkan Bengli.

 


Geri Dön
 
Sayfanın başına git