Javascript Menu by Deluxe-Menu.com
  
BİZDEN HABERLER
 
YEREL YÖNETİMLER BAŞKAN YARDIMCISI BELEDİYEMİZDE
YEREL YÖNETİMLER BAŞKAN YARDIMCISI BELEDİYEMİZDE

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Geldi ve Rize Parti İl Yerel Yönetimler Başkanı Ali Avcılar, Pazar Belediye Başkanımız Dr. Ahmet Basa’a ile belediye başkanlık makamında bir araya gelerek belediye hizmetleriyle ilgili bilgi aldı.
 

AK Parti İlçe Başkanı Nurettin İnce, ilçe yerel yönetim başkanı Recep Üst ve Belediye meclisi üyeleri de hazır bulundu.

Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığının organize ettiği "Belediyeleri ziyaret, istişare ve değerlendirme" toplantısı kapsamında Pazar Belediye Başkanlığında Belediye Başkanı Dr. Ahmet Basa tarafından hazırlanan brifing raporu sunumu yapıldı. Yapılan hizmetler ile ilgili bilgiler verdi.
 
 
Geldi, AK Parti’nin, milleti hizmetle buluşturmaya devam edeceğini belirterek, “Yerel Yönetimler Başkanlığı’nca şu an 7 bölgede ziyaretlerde bulunduk. Karadeniz bölge sorumlusu olarak büyükşehir, il ve ilçe belediyemize ziyaretlerde bulunacağım. Belediye hizmetlerini, başkanlarımızın makamlarını yerinde görüyoruz. Yeni hizmetler üretme, çalışmaları daha verimli hale getirme amacıyla bilgi ve tecrübe paylaşımlarında bulunuyoruz. Amacımız belediyelerimizin hizmet alanlarını, ne tür problemlerle karşılaşıldığını görmek ve çözümler noktasında istişareler yapıp daha sağlıklı işler yapılmasını sağlamaktır. Kasım ayı sonu itibarıyla teşkilat gezilerinin tamamlanmasının hedefliyoruz.” dedi.
 
AK Parti Genel Merkezi’nin yerel yönetimlerle ilgili faaliyetlerinin süreceğini ifade eden Geldi,, “Partimizin Karadeniz bölgesindeki 18 ilindeki yerel yönetimlerinden sorumluyum. Sorumluluk alanımda AK Partinin 127 ilçe, 3 Büyükşehir, 8 il belediyesinin yanı sıra 35 belde belediyesi ve bu illerin belediye meclisleri ile il genel meclisleri de yer alıyor. Sorumluluk alanındaki belediye ve il genel meclislerinin çalışmalarını takip ederek performanslarını rapor haline getirip AK Parti Genel Merkezi’ne sunuyorum.” şeklinde konuştu.
 


Geri Dön
 
Sayfanın başına git