Javascript Menu by Deluxe-Menu.com
  
BİZDEN HABERLER
 
STK BAŞKANLARINDAN BAŞKAN BASA ’YA ZİYARET
STK BAŞKANLARINDAN BAŞKAN BASA ’YA ZİYARET

Pazar Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası başkanı Osman Yüksel ve S.S. 24 Nolu Pazar Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı İbrahim Bengli ile yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Pazar Belediye Başkanı Dr. Ahmet Basa’yı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yüksel, yaptığı açıklamada, “Şoför esnafının sorunlarını paylaşmak için Pazar Belediye Başkanı Dr. Ahmet Basa’yı makamında ziyaret ettik. Bizlere her zaman destek olan başkanımıza şoför esnafları adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Yüksel ve Bengli ile yönetim kurulu üyelerini makamında kabul eden Belediye Başkanı Basa, yapmış oldukları ziyaretten dolayı başkanlara ve yönetimlerine teşekkür etti. Bu arada Basa, seçimleri yeni yapılan ve yeniden başkanlığa seçilen Pazar Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası başkanı Osman Yüksel başta olmak üzere yönetim kurulu üyelerini tebrik etti.

Ayrıca ziyaret sırasında, belediyece şoför esnafı için yapılan çalışmaların değerlendirilmesi, yapılacak projeler ile oda ve kooperatifin çalışmaları görüşüldü.


Geri Dön
 
Sayfanın başına git