Javascript Menu by Deluxe-Menu.com
  
BİZDEN HABERLER
 
23 NİSAN’DA BAŞKANIN KOLTUĞUNA OTURDU
23 NİSAN’DA BAŞKANIN KOLTUĞUNA OTURDU

Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 98.yılı kutlamaları kapsamında TOKİ İlk/Ortaokulu öğrencilerini makamına kabul etti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeni ile Pazar Belediye Başkanlığı koltuğuna Zeynep Topaloğlu oturdu.

TOKİ İlk/Ortaokulu öğretmenlerinden Hale Ertenoğlu ve Emircan Kaya ile öğrencilerden Zeynep Topaloğlu, Elif Sude Ateş, Eren Yeşilyurt birlikte Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa’nın makamına geldi. Arkadaşları adına Eren Yeşilyurt Başkan Basa'ya çiçek takdim etti.
 
Makamını Zeynep Topaloğlu’na teslim eden Başkan Basa, 23 Nisan, hem Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı tarih hem de çocuklarımıza armağan edilen bir gün olduğunu belirterek, “Tüm çocukların ve milletimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı tebrik ediyorum.” dedi.

 
 
Bütün çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan Çocuk Başkan Zeynep Topaloğlu ise şunları söyledi:
“23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle bugünün küçükleri, yarının büyükleri biz çocukları makamınızda kabulünüzden dolayı size çok teşekkür eder, saygılar sunarız. Belediye başkanı olduğumda ilk yapacağım icraat ilçemizde çocuklara ait park sayısını çoğaltıp, öğrencilerin yararlanacağı kültür evi ve burada resim ve diğer çalışmalarının yapılacağı alanlar açardım.”

 
 
Başkan Basa, daha sonra öğrencilerin sordukları soruları cevapladı. Ve böyle anlamlı günde kendilerine yapmış oldukları ziyaretten dolayı teşekkür etti.

 
 

Belediye Başkanı Basa, ziyaretin sonunda öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

 


Geri Dön
 
Sayfanın başına git