Javascript Menu by Deluxe-Menu.com
  
BİZDEN HABERLER
 
TURNUVANIN ŞAMPİYONU BELLİ OLDU
TURNUVANIN ŞAMPİYONU  BELLİ OLDU

Pazar Belediye Başkanlığının düzenlediği ve Şoförler Ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığının organizasyonunda gerçekleştirilen kurumlar arası halı saha futbol turnuvası tamamlandı.
Pazar'da Şubat ayında başlayan ve geniş katılımla düzenlenen kurumlar arası futbol turnuvası Hamidiye Kaos Halı Sahasında oynan final maçında Çamlıhemşin Jandarma takımı ile Pazar Şoförler Ve Otomobilciler Esnaf Odası takımı karşı karşıya geldi. Maçın normal süresi 1-1 bitti. Uzatmalarda Pazar Şoförler Odası 1 gol daha bulunca karşılaşmayı 2-1 kazandı ve turnuvanın şampiyonu oldu.
Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa, çevre ilçeler ve Pazar’daki kurumların katılımıyla düzenlenen turnuvanın hem sosyal aktivite hem de dostluk ve sportmen centilmenliğin gelişmesi anlamında güzel bir etkinlik olduğunu belirterek, katılan tüm kurum ve futbolculara teşekkür etti.
Pazar Şoförler Ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Osman Yüksel ise yaptığı açıklamada, “Kurumlar futbol turnuvasından başarılı bir şekilde Çamlıhemşin Jandarma takımını yenerek şampiyon olan takımızı öncelikle kutluyorum. Başta Başkanımız Ahmet Basa olmak üzere her maça gelen yönetim kurulumuz ile bizleri cani gönülden destekleyen üyelerimize de ayrıca teşekkürlerimizi sunarız.” dedi.
 


Geri Dön
 
Sayfanın başına git