Javascript Menu by Deluxe-Menu.com
  
BİZDEN HABERLER
 
BELEDİYE BAŞKANI BASA’DAN 15 TEMMUZ MESAJI
BELEDİYE BAŞKANI BASA’DAN 15 TEMMUZ MESAJI

Pazar Belediye Başkanımız Ahmet Basa, 15 Temmuz Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) tarafından kalkışılan hain darbe girişiminin ikinci yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Başkan Basa, Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yaptığı açıklamada, Türk Milleti, 2 yıl önce 15 Temmuz’da genciyle yaşlısıyla, kadınıyla erkeğiyle yeni bir destan daha yazdığını belirtti.

Basa, mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Milli iradeye, demokrasiye, vatanımıza ve bayrağımıza sahip çıktığımız o gecenin 2. yıl dönümünde tüm vatandaşlarımızı yine meydanda beraber olmaya davet ediyoruz. 15 Temmuz 2016 milattır. Bütün dünyaya demokrasi ve tam bağımsızlık dersi verilmiştir. O gece Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dik duruşu ve halkımızın ayağa kalkması neticesi bir destan olarak tarihe geçmiştir. 15 Temmuz’da canı ve kanı pahasına bu toprakları ve bayrağımızı korumak için her türlü fedakârlığı yapan şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi de minnetle anıyorum. Bu vatanın sahipsiz olmadığını bir kez daha dünyaya ilan ettiler, hepsine minnettarız. 249 şehit ailemize sabırlar diliyorum. Allah bir daha bu millete 15 Temmuzları yaşatmasın.”

 


Geri Dön
 
Sayfanın başına git