Javascript Menu by Deluxe-Menu.com
  
BİZDEN HABERLER
 
AK GENÇLERDEN BAŞKAN BASA’YA ZİYARET
AK GENÇLERDEN BAŞKAN BASA’YA ZİYARET

AK Parti Pazar ilçe Gençlik Kolları Başkanı Cihad Ayrılmış ve yönetimi, Pazar Belediye Başkanımız Dr. Ahmet Basa’yı makamında ziyaret etti.

Gençlik Kolları Başkanlığına Genel Merkez tarafından atanan Ayrılmış ve ekibi Pazar Belediye Başkanı Dr. Ahmet Basa'ya ziyarette bulundu.

Gençlik Kolları Başkanı Ayrılmış, “Gençlerimiz ile ilgili projelerimizi sunduk. Önümüzdeki yerel seçimler hakkında görüştük ve düşüncelerimizi aktardık. Başkanımızın misafirperverliğinden ve hoş sohbetinden dolayı kendisine teşekkür ederiz. Başkanımız gençler ile ilgili beklentilerini ve gençlere verdiği değeri bir kez daha iletti bizlere. Bizlerde gerek başkanlığı döneminde gerek siyasi hayatından önce vatandaşlarımıza vermiş olduğu hizmetlerden ötürü müteşekkir olduğumuzu ilettik kendilerine.” dedi.

Başkan Basa’da ziyaretten memnuniyetini dile getirerek " Öncelikle, göreve getirilen Gençlik Kolları Başkanımız Cihad Ayrılmış’a ve yönetim kuruluna başarılar diliyorum. AK Parti gençlere her zaman önem vermiştir ve elde edilen başarılarda gençlerimizin büyük emeği var. Bugün buradaysak bunda sizlerin emeği asla inkar edilemez. Her zaman bende siz gençlerin yanındayım.” şeklinde konuştu.


Geri Dön
 
Sayfanın başına git