Javascript Menu by Deluxe-Menu.com
  
BİZDEN HABERLER
 
ERASMUS PROJESİ İÇİN BAŞKAN BASA’DAN DESTEK İSTEDİ
ERASMUS PROJESİ İÇİN BAŞKAN BASA’DAN DESTEK İSTEDİ

Pazar Fen Lisesi  Müdürü Kamil Görmüş ve Erasmus Projesi Koordinatörü İngilizce Öğretmeni Muazzez Tikbaş , proje hazırlıkları kapsamında Pazar Belediye Başkanımız Ahmet Basa’yı makamında ziyaret etti.

AVRUPA’DAN DÖRT ÜLKE PAZAR FEN LİSESİ İLE ORTAK PROJE İÇİN PAZAR’A GELİYOR

İki yıl süreli olan ve Avrupa’daki dört ülke ( Portekiz, Romanya, Makedonya ve Litvanya) ile ortaklaşa gerçekleştirilecek proje kapsamında, Avrupa’nın dört ülkesinden gelecek olan on bir kişilik delegeyi beş gün ilçemizde misafir edecek olan Pazar Fen Lisesi, bu süre içinde delegelerle proje programı doğrultusunda hazırlık ve planlamalarını yapacak olup iki yıl içerisinde ve farklı zamanlarda birer hafta, bu ülkelere gidilip proje çalışmaları yapacak.

Avrupa’dan gelecek olan delegeler için,  06 Kasım 2018 tarihinde, geniş katılımlı yapılması planlanan  “Hoş Geldiniz!” Partisi için Belediye Başkanı Ahmet Basa’dan destek talebinde bulundular.

Başkan Basa ise yaptığı konuşmada, “Okulumuz idareci ve öğretmenlerini ilçemizin tanıtımı için önem arz eden böyle bir projeyi hazırladıkları için tebrik ediyorum. Her zaman olduğu gibi, belediyemiz imkanlar ölçüsünde bu tip proje çalışmalarına destek sunmaya devam edecektir. “ dedi.


Geri Dön
 
Sayfanın başına git